^

Gruzija

Kvariati

Gruzija

Kvariati

Kvariati (კვარიათი) - kurortinė gyvenvietė prie Juodosios jūros, tarp Gonio ir Sapri, 14 km į pietus nuo Batumio centro, 3,5 km į šiaurę nuo Gruzijos-Turkijos sienos. Kvariati - vienas iš populiariausių Juodosios jūros kurortų Gruzijoje. Nuo 2011 metų Kvariati yra Batumio miesto dalis, iš miesto į kurortą važinėja autobusas Nr.16.
Kvariati yra daug kuo panašus į Sapri, bet palyginus su juo, turi ir teigiamų pusių - Kvariati paplūdimys didesnis ir yra toliau nuo kelio.
Kvariati sudaro dvi dalys: gyvenvietė prie jūros ir gyvenvietė kalvose virš kelio. Kvariati paplūdimiai yra vieni geriausių Batumio apylinkėse ir Adžarijoje.

Kvariati Kvariati Kvariati
Kvariati Kvariati Kvariati
Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:Aragveli Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:francescopieri Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:i.alli.ellatha

Kvariati paplūdimys yra iš smulkaus žvyro, jo ilgis apie 1 km. Šiaurėje jis jungiasi su Gonio paplūdimiu, pietinė jo dalis remiasi į uolas, skiriančias jį nuo Saprii paplūdimio. Kurorto reljefas nelygus, kaip šiauriau esančio Gonio kurorto, čia yra kalvos ir uolos.
Kvariati paplūdimyje yra visi "civilizacijos" požymiai - šezlongai, skėčiai, vandens motociklai, visokios pripučiamos plaukiojimo priemonės vaikams ir restoranas.

Kvariati Kvariati Kvariati
Kvariati Kvariati Kvariati
Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:köfteci enişte Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:toreli Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:giurza

Batumi nardymo centras yra Kvariati paplūdimio pačiuose pietuose, netoli uolų, Andria Pirveliodebuli gatvėje, Nr.28, vasarą dirba 7/24.
Nardymo centras yra PADI narys, organizuoja snorkelingą (nardymą su lastais ir kauke), moko nardymo (PADI kursai), organizuoja įvairius pasinėrimus, tame tarpe ir į paskendusius laivus.
Kvariati yra apie 25 įvairaus komforto lygio viešbučiai ir svečių namai. Vasarą nakvynė juose kainuoja nuo 30 GEL iki 350 GEL.

© 2016 J.D.Endriukaitis