^

Gruzija

Cicinatela atrakcionų parkas

Gruzija

Gurijos atrakcionų parkas

Cicinatela atrakcionų parkas (ატრაქციონების პარკი "ციცინათელა") (Gurijos atrakcionų parkas) - yra Juodosios jūros pakrantėje, prie Natanebi upės žiočių, 12 km į pietus nuo Ureki, 10 km į šiaurę nuo Kobuleti, 23 km į vakarus nuo Ozurgeti.

Cicinatela parkas Ureki Ureki
Cicinatela parkas Cicinatela parkas Cicinatela parkas
Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:atosha Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:Badri Khelashvili Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:Badri Khelashvili

Parkas pradėjo veikti 2006 metais, atrakcionai patinka parke ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Sezono metu parką aplanko apie 300 tūkstančių žmonių, jame veikia 8 atrakcionai vaikams, 17 - šeimai ir 11 - ekstremalūs. Parke sezono metu veikia dvi picerijos, kavinė, baras ir septynios parduotuvėlės ir boulingas.

Cicinatela parkas Ureki Ureki
Cicinatela parkas Cicinatela parkas Cicinatela parkas
Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:Merab Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:Merab Panoramio Photos are copyrighted by their owners. Author:Merab

Atrakcionai labai įvairūs: nuo karuselių, traukinuko ir kt. vaikams, kartingo, apžvalgos rato, siaubo kambario ir kt. šeimai, iki ekstremalių - slenkstėtos upės, amerikietiškų kalnelių ir kt.
Parkas veikia nuo birželio 13 dienos iki spalio 16 dienos, nuo 18:00 iki 3:00. Atrakcionų kainos nuo 1 GEL iki 10 GEL.
Parko tinklalapis tsitsinatela.com.

© 2016 J.D.Endriukaitis