Nakvynė Stepancmindoje

Stepancmindoje yra nemažas nakvynės vietų pasirinkimas - nuo pigesnių hostelio ir svečių namų iki prabangaus "Rooms Hotel Kazbegi".
Stepancmindoje yra netgi hostelis, bet nakvynė jame nėra pigiausia. Leo hostelis yra kairiajame Tergi upės krante, dirba tik sezono metu. Nakvynės kaina nuo 20 GEL.
Miestelyje yra apie 30 įvairaus lygio ir kainų svečių namų, bet sezono metu vietos juose reikia paieškoti, geriau užsisakyti iš anksto. Dažnai svečių namų savininkai "medžioja" klientus Stepancminda aikštėje.
Pigiausiai pernakvoti galima Mountain Star svečių namuose (Ilia II gatvė, Nr.2, apie 400 m į rytus nuo aikštės). Nakvynė dviviečiame kambaryje juose kainuoja nuo 15 GEL.

Anano svečių namai yra Važa Pšaveli gatvėje, apie 200 m nuo aikštės. Galima užsisakyti pusryčius ir vakarienę. Nakvynės kaina nuo 30 GEL. Aptarnauja tik pagal išankstinius užsakymus.
Ketino svečių namai yra kairiajame Tergi upės krante, netoli tilto, Kvemo Gergeti gatvėje, Nr.22. Labai populiarūs svečių namai, vieni geriausių Stepancmindoje, todėl sezono metu laisvų vietų juose dažnai nebūna. Nakvynė juose kainuoja nuo 30 GEL (pusryčiai ir vakarienė dar 35 GEL).
Vasili svečių namai yra Stalino gatvėje Nr.20, apie 300 m į pietus nuo aikštės. Namų šeimininkas Vasili Kušašvili - vietinis kraštotyrinkas ir turizmo propaguotojas, dažnai gaudo klientus miestelio aikštėje. Iš pirmo įspūdžio labai malonus žmogus, bet pagal klientų atsiliepimus kartais nesąžiningas - gali pakelti sutartą nakvynės kainą vėlai vakare, kai žmogus jau neturi kito pasirinkimo. Nakvynės kaina nuo 20 GEL.

Stepancminda Hotel Rooms Hotel Kazbegi Tergi svečių namai
Stepancminda Hotel Rooms Hotel Kazbegi Tergi svečių namai
Author:yurivict Author:PlamenB Author:tergiguesthouse

Stepancminda viešbutis yra prie aikštės. Trijų aukštų viešbutis labai tvarkingas, yra terasa, restoranas. Viešbutyje yra 21 kambarys, dauguma iš jų dviviečiai. Nakvynė vienam asmeniui kainuoja 50 GEL, dvivietis kambarys kainuoja 80 GEL, trivietis - 100 GEL. Nakvynė su maitinimu atitinkamai kainuoja 90 GEL - 140 GEL - 180 GEL. Maitinimas viešbutyje labai geras, yra netgi švediškas stalas.
Rooms Hotel Kazbegi - 4 žvaigždučių viešbutis yra rytiniame Stepancminda pakraštyje, Vactang Gorgasali gatvėje, Nr.1, apie 1 km į rytus nuo aikštės.

Gruzija

Viename iš geriausių viešbučių Gruzijos provincijoje yra 156 kambariai su atskirais vonios kambariais, televizoriumi, balkonu, nemokamu Wi-FI. Penkių aukštų viešbutyje yra sauna, treniruoklių salė, vidaus baseinas, kazino, restoranas, dviračių nuoma ir kt.
Viešbučio kainų politika labai įdomi. Nakvynės kaina priklauso nuo sezono ir svaitės dienos, nuo vaizdo per langą. Sezonu laikomas laikotarpis nuo gegužės 1 dienos iki spalio 31 dienos, savaitgaliais nakvynė viešbutyje taip pat brangesnė. Nakvynės kaina taip pat priklauso nuo užsakymo laiko. Kuo anksčiau užsisakysite numerį, tuo nakvynė bus pigesnė. Pigiausiai dvivietis kambarys ne sezono metu kainuoja 80-90 EUR. Plačiau galite sužinoti viešbučio tinklalapyje roomshotels.com/kazbegi.

© 2016 J.D.Endriukaitis